Ecumasters Kocaeli, chip tuning ve araç yazılım hizmetlerinde %100 orjinal yazılım ve 7 gün iade garantisi ile hizmet vermektedir.

Skoda Rapid 2012 ve Sonrası 1.6 TDI 90 Hp Araç Yazılım

Skoda
Rapid 1.6 TDI
%15
YAKIT TASARRUFU
%35
PERFORMANS ARTIŞI
90 hp > 125 hp
+70 nm TORK
  1. Henüz bir yorum yapılmamış.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güç ( hp )
Tork ( nm )
Orjinal
90 hp
230 nm
Chip Tuning Sonrası
125 hp
+ %39
300 nm
+ %30
Fark
0
0
Yakıt Tasarrufu
Yakıt eknomisi verileri kullanım ve hava koşullarına göre değişiklik göstermektedir.

Skoda Rapid model aracınızın standart opsiyon yazılım ile ürettiği 90 hp / 230 nm tork motor gücünü, özelleştirilmiş Skoda Rapid araç yazılımı (Skoda Rapid Chip Tuning) uygulaması sonrasında, 125 hp / 300 nm tork’luk performansa ulaşmasını sağlamaktayız. Kazanılan +35 hp / +70 nm tork güç artışı sonrasında aracınızın egzoz emisyon değerleri kesinlikle değişmemekte ve duman atmamaktadır.

Yaptığımız işlem fabrikanın vergilendirme sistemi, satış politikası ve yakıt kalitesi gibi parametlereden dolayı kısıtlamış olduğu gücü lisanslı yazılım ile ortaya çıkartarak güvenli bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Yapılan bu işlem sonucu fabrikanın belirlemiş olduğu limitler aşılmadığı için hiçbir zararı bulunmamaktadır.

Skoda Rapid Aracınızın motoruna uygulanacak chip tuning yazılım işlemi ortalama 1-2 saat sürmektedir, daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ecumasters Kocaeli Randevu Online Randevu Ecumasters Türkiye Ana Siteye Git